+38 (097) 815 98 94

Блог

Монтаж системи опалення ЖК "Небо" Дніпро

Сьогодні ми хочемо розповісти про один з наших останніх проектів - монтаж теплої підлоги у житловому комплексі "Небо" в місті Дніпро.

Цей проект був особливо важливим для нас, оскільки ми знали, що наші клієнти очікують від нас найвищої якості роботи. Ми використовували лише найкращі матеріали і найсучасніші технології для того, щоб забезпечити найкращий результат.

Перш за все, ми ретельно підібрали оптимальний план монтажу теплої підлоги, враховуючи всі особливості приміщення. Для цього ми провели детальний аналіз особливостей приміщення, включаючи його розміри, форму, місцезнаходження та стан підлоги. На основі цього аналізу ми визначили оптимальну кількість контурів колектору теплої підлоги, кількість труби та інших елементів монтажу.

Колектор системи опалення та системи теплої підлоги

На цьому об'єкті ми використали колектор системи опалення Kermi (зверху) та коллектор теплої підлоги Herz (знизу). 

Далі, ми ретельно підготували поверхню підлоги перед монтажем теплої підлоги. Це включало в собі очищення підлоги від будь-яких забруднень та різних механічних пошкоджень, таких як тріщини або ями. Наступним етапом було встановлення труби теплої підлоги Kermi та інших елементів монтажу. Ми використовували лише найкращі матеріали та технології, щоб забезпечити максимальну надійність та довговічність монтажу. Після встановлення труби ми провели гідравлічне тестування, щоб переконатися, що система змонтована належним чином.


Під кожним вітражним вікном, згідно проекту, розташований конвектор українського виробництва Carrera. Трубу для теплої підлоги використали Kermi. Kermi - це провідний європейський виробник продуктів у галузі опалювальної техніки.

Тепла підлога ЖК "Небо" ДніпроРезультатом нашої роботи стала ефективна, енергоефективна та зручна система опалення в квартирах ЖК "Небо" в місті Дніпро. Ми пишаємось тим, що наші клієнти можуть насолоджуватися комфортною температурою в своїх квартирах протягом усього року, не турбуючись про витрати на опалення.
Ми прагнемо завжди надавати найвищу якість послуг та використовувати найсучасніші технології для того, щоб задовольнити потреби наших клієнтів. Монтаж теплої підлоги Kermi у ЖК "Небо" є лише одним з численних прикладів нашої професійної та якісної роботи.

Замовити монтаж теплої підлоги або системи опалення в ЖК "Небо" м. Дніпро можливо за телефоном (097) 815 98 94

Більше фото та відео можна знайти на наших сторінках у соц. мережах:

    Оформить заказ

Данные о покупателе

Данные о товаре

7800