+38 (097) 815 98 94

Блог

Виготовлення піддонів для конденсату Дніпро


Виготовлення піддонів для збирання конденсату зовнішнього блоку теплового насосу або кондиціонера розпочинається з ескізу, який потім узгоджується з замовником. Піддони виготовляються із нержавіючої сталі, товщиною 1,5 мм. Для замовлення піддону для збору конденсату із зовнышнього блоку теплового насосу або кондиціонеру телефонуйте (097) 815 98 94. Срок виготовлення до 2 робочих днів. Ціна на піддон залежить від технічного завдання замовника та розраховується індивідуально.

Ескіз піддону для збору конденсату

Дренажний отвір піддону для збору конденсату


На піддон для збору конденсату теплового насосу можна приварити потрібну різьбу, або потрібний патрубок, для підключення у у зливову каналізацію. У внутрішньому просторі піддону розташовані 2 напрямні для кріплення нагрівального кабелю. Кабель кріпиться за допомогою кабельних стяжок або спеціальних кабельних затискачів.


Ухил стікання води у піддоні


Для того, щоб пода в піддоні не застоювалася, завжди необхідно дотримуватися ухилу дна піддону у бік дренажного патрубка. 

Зовнішній вигляд змонтованого піддону


Це вже приклад змонтованого піддону теплового насосу. Дренажний патрубок ще поки не підключений до зливової каналізації, але вже має нагрівальні кабель вреседині. Кінець цього кабелю ви можете спостерігати на фото вище - він буде підігрівати труби каналізації.


Оформить заказ

Данные о покупателе

Данные о товаре

7800