+38 (097) 815 98 94

Блог

LG на виставці ISH Франкфурт 2023


 LG Electronics продемонструвала нові повітряні теплові насоси (ASHP) Therma V R290 Monobloc і Therma V R32 Split потужністю 4 і 6 кВт на виставці ISH 2023 - провідній світовій виставці для опалення, вентиляції та кондиціонування повітря (HVAC).


 У новому тепловому насосі Therma V R290 Monobloc використовується холодоагент R290, який має винятково низький потенціал глобального потепління - GWP, тоді як енергоефективні моделі Therma V R32 Split 4 і 6 кВт чудово підходять для невеликих приміщень і новобудовах. Готове до майбутнього рішення HVAC, LG Therma V R290 Monobloc використовує холодоагент R290, який має GWP лише 3, щоб завчасно відповідати нормам щодо холодоагентів, які набудуть чинності в Європі в 2025 році.

 «Використовуючи холодоагенти з низьким GWP, нові серії LG Therma V допомагають нашим клієнтам бути краще підготовленими до майбутнього», — сказав Джеймс Лі, керівник бізнес-підрозділу Air Solution компанії LG Electronics Home Appliance. & Air Solution Company. «Ми продовжуватимемо використовувати холодоагенти з низьким GWP для наших рішень для опалення, покращуючи продуктивність і зручність, а також пропонуючи більш широкий асортимент продуктів для комерційних і побутових застосувань».

Зовнішній блок LG Therma V R290 Monobloc

 Новий зовнішній блок теплового насосу LG також може похвалитися витонченим дизайном, який дозволяє йому легко поєднуватися з широким спектром екстер’єрів будинків. Внутрішні елементи зовнішнього блоку приховані за елегантною чорною решіткою, яка створює вигляд хвиль, а верхня, нижня та бічні сторони блоку виконані у вишуканому сірому тоні, який добре поєднується з більшістю кольорів.

Варіант декору зовнушнього блоку LG Therma V R290 Monobloc

 Тепловий насос Therma V R290 Monobloc пропонує просте керування за допомогою зручного дистанційного обслуговування. Оновлення програмного забезпечення та налаштування інсталятора можна швидко виконати за допомогою віддаленої підтримки, пропонуючи клієнтам безпроблемну роботу користувача. Віддалена діагностика системи також доступна через хмару LG Building Energy Control (BECON). Більше того, новий Therma V™ забезпечує покращену продуктивність нагріву води та надійну роботу при низьких температурах. Поряд із забезпеченням температури води на виході до 75 градусів Цельсія, Therma V R290 Monobloc надійно працює на повну потужність за низьких температур.

Внутрішні блоки Therma V™ R290 Monobloc


 Залежно від типу внутрішнього блоку, який обирає клієнт, до рішення Therma V R290 Monobloc пропонуються як Hydro Box або Integrated Water Tank (IWT). Розроблена з урахуванням економії простору, модель Hydro Box має надзвичайно малу площу, що відкриває більше можливостей для розміщення. Будучи комплексним рішенням, IWT також економить простір для установки, оскільки усуває потребу в окремому резервуарі для гарячої води.

Компресор LG R290 Scroll


 Компресори LG R290 Scroll забезпечують оптимізовану робочу зону для систем опалення, а їхні розміри залишаються компактними. Застосовуючи холодоагент із низьким ПГП, наприклад R290, такий компресор LG є найкращим вибором для встановлення у теплових насосах.

Therma V R32 Split — серія Therma V R32 Split 4 і 6 кВт


 На виставці ISH 2023 LG також представляє найновіше доповнення до своєї лінійки Therma V R32 Split — серію Therma V R32 Split 4 і 6 кВт. Нові моделі компактніші за розміром і легші за вагу, ніж ті з оригінальної лінійки, що робить вони є хорошим вибором для невеликих приміщень. Оскільки вони мають малу потужність, рішення серії Therma V R32 Split 4 і 6 кВт не потребують великої кількості холодоагенту для роботи. У результаті на внутрішні блоки продуктів не поширюються вимоги щодо мінімальної площі будівлі, які зазвичай пред’являються до рішень із використанням холодоагенту R32. Це означає більшу гнучкість конструкції та може ще більше спростити процес встановлення.

Нагадуємо, що придбати теплові насоси та системи кондиціонування LG у м. Дніпро можливо за телефоном (097) 815 98 94, або за адресою вул. Лазаряна, 3, оф. 202.

Більше фото та відео можна знайти на наших сторінках у соц. мережах:

    


Оформить заказ

Данные о покупателе

Данные о товаре

7800