+38 (097) 815 98 94

Блог

Монтаж теплового насосу Vaillant м. Дніпро 2023


В сучасних умовах економії енергоресурсів та довкілля кожен власник будинку думає про оптимальний спосіб опалення. І одним з таких може стати встановлення теплового насосу, який не потребує використання газу та інших вуглеводнів.

Vaillant aroTHERM split - це надійний, ефективний і екологічно безпечний тепловий насос, який дозволяє отримувати енергію з повітря навколо будинку і перетворювати її на тепло для опалення і гарячої води. Завдяки цьому, власники будинку можуть знизити свої рахунки за електроенергію і газ, а також зменшити негативний вплив на довкілля.


Компанія Арт Терм має великий досвід у монтажі теплових насосів, тому встановлення Vaillant aroTHERM split для нас було не складною задачею. Наші фахівці провели комплексну роботу з проектування, вибору необхідного обладнання, монтажу і налаштування системи. В результаті, наші клієнти отримали надійний і ефективний тепловий насос, який гарантує стабільний комфорт у будинку протягом всього року.

Цього разу, монтаж теплового насосу Vaillant aroTHERM split був успішно виконаний у місті Дніпро. Наші фахівці доклали максимум зусиль, щоб забезпечити якість та надійність усіх робіт, що виконуються. Ми використовуємо тільки сучасне обладнання та матеріали, які відповідають найвищим стандартам якості. Крім того, ми забезпечуємо своїх клієнтів професійною консультацією та підтримкою на всіх етапах встановлення та експлуатації теплових насосів.

Купити тепловий насос Vaillant aroTherm Split, а також замовити його встановлення в Дніпрі, можна зателефонувавши нашим менеджерам за тел. +38 (097) 815 98 94.

Зовнішній блок теплового насосу Vaillant aroTherm split


Облаштування дренажної ями для зовнішнього блоку

 

Для забезпечення відтоку води з піддону теплового насоса ми організували дренажну яму, глибиною 1000 мм. Така яма засипається великим щебенем як основою, що пропускає воду та не замерзає. Відтік води здійснюється в трубу діаметром 100 мм з безліччю отворів по діаметру. Схему облаштування такої дренажної ями ми надамо нижче.


Внутрішній блок теплового насосу Vaillant aroTherm split

Оснащення теплових насосів aroTHERM VWL 55/2 A - VWL 155/2 A

  • Функція опалення, нагріву гарячої води (з додатковим водонагрівачем), активного охолодження в одному агрегаті

  • Можливість підключення до однофазної і трьохфазної мережі

  • Моніторинг та облік спожитої і виробленої енергії

  • Панель управління з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом

  • Можливість віддаленого моніторингу та управління системою через блок дистанційного керування VR920

  • Система захисту від шуму

  • Вбудований додатковий електричний нагрівач

Більше фото та відео можна знайти на наших сторінках у соц. мережах:

    Оформить заказ

Данные о покупателе

Данные о товаре

7800