+38 (097) 815 98 94

Блог

Запуск теплового насосу LG в селі Волоське

У сучасних умовах все більше людей шукають ефективні та екологічно безпечні способи опалення своїх домівок. І одним з найпопулярніших варіантів на ринку є теплові насоси LG Therma V.

Тепловий насос LG Therma V - це сучасне та ефективне рішення для отримання тепла в будинку. Його основний принцип дії полягає в тому, що насос використовує тепло з повітря, що знаходиться ззовні, та перетворює його на енергію, яка може бути використана для опалення приміщення та підігріву води.

Однією з головних переваг теплових насосів LG Therma V є їх енергоефективність. Ці насоси можуть забезпечити до 75% тепла, використовуючи всього лише 25% електроенергії. Це значно економить кошти на опаленні та зменшує негативний вплив на навколишнє середовище.

Крім того, теплові насоси LG Therma V можуть працювати в широкому діапазоні температур, від -25°C до +48°C, що дозволяє їх використовувати як в умовах холодної зими, так і в спекотні літні дні.


Висновуючи, теплові насоси LG Therma V - це ефективний та екологічно безпечний спосіб опалення вашого будинку. Вони дозволяють заощаджувати на опаленні та зменшити вплив на навколишнє середовище.

Наступний тепловий насос LG Therma V встановлений нами у 2022 році у с. Волоське Дніпропетровської області. Не дивлячись на великі габарити бойлера та буферної ємності, ця котельня вийшла досить компактною.
Зовнішній блок теплового насосу LG Therma V, за проханням замовника, ми встановили у антивандальний контейнер. Такий контейнер захистить ваш зовнішній блок від крадіжки, якщо він встановлений у відкритому доступі, наприклад за парканом домівки.


Купити тепловий насос LG Therma V зі складу у Дніпрі - (097) 815 98 94. Гарантуємо кращу ціну на тепловий насос LG Therma V в Україні. Телефонуйте та отримайте знижку!

Завантаження LG Therma V GEN4/GEN5 - 2022
 1 Відмінності у поколіннях теплових насосів LG Therma V Скачать
 3 Технічна документація LG Therma V 12-16 кВт зовнішній блок Скачать
 4 Технічна документація LG Therma V 12-16 кВт внутрішній блок
Скачать
 5 Технічна документація LG Therma V 9 кВт R32 Скачать
 6 Посібник з експлуатації LG Therma V - Покоління 4\5 2022 Скачать
 7 Посібник зі встановлення LG Therma V - Покоління 4\5 2022 Скачать
 8 Каталог - теплові насоси LG GEN4 та HYDROSPLIT УКР 2022 СкачатьОформить заказ

Данные о покупателе

Данные о товаре

7800